محل تبلیغات شما
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مهدی طهماسبی:

همسایه بی‌بی فاطمه معصومه(س) !

شهید مهدی طهماسبی از نگاه همسر؛ بنده خوب خدا»
شهید مهدی طهماسبی ـ قم | تکریم شهید
شهید مدافع حرم مهدی طهماسبی از شهدای سپاه استان قم است که در دومین اعزام به سوریه در تاریخ 19 خرداد سال 1395 در نبرد با تروریست‌های تکفیری در استان حلب در شمال سوریه به فیض شهادت نائل آمد.

شهید طهماسبی از پاسداران مرکز آموزش و تربیت پاسداری علویون استان قم و فرزند پاسدار بازنشسته کریم طهماسبی بود. از این شهید دو فرزند به یادگار مانده است.

فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مهدی طهماسبی: خدا را هزاران مرتبه شکر و سپاس که مجاور و همسایة بی‌بی فاطمه معصومه سلام‌الله علیها شدم و در آخر خداوند متعال را هزاران شکر که در عصر انقلاب خمینی کبیر(ره) و زعامت امام سیدعلی ‌ای زندگی می‌کنم.والله والله بنده هیچ نگرانی و سر سوزن دلواپسی برای همسر و فرزندانم و پدر و مادرم ندارم که بعد از من چه می‌کنند. زیرا اگر آنها در خط حق و خط اهل‌بیت و ولایت باشند پس یقیناً اهل من هستند و خداوند متعال وعده داده که خودش خون‌بهای شهید است و حال کدام یک از مدعیان جرأت دارد قیمتی بر این خون‌بها بگذارد که قرار است به اهل من برسد؟! مواظب باشید با حرکات و رفتارتان دشمن شاد نشویم. زیرا دشمن اصلی ما یعنی صهیونیسم جهانی و آل‌سعود (آل یهود) به این مراسمات توجه دارند و با حزن ما شادی می‌کنند. همه را به صبر سفارش می‌کنم. ان‌شاءالله صبح ظهور نزدیک است. از همه خواهران و همسر، مادر و ن فامیل و همه ن ایران اسلامی می‌خواهم که احترام چادر به عنوان حجاب برتر اسلامی را نگه دارند و محجبه باشند، همان‌طور که یقین دارم هستید و بدانید که من و امثال من می‌رویم تا چادر از سر شما نیفتد.»

Image result for لاله

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

شهید ,طهماسبی ,مهدی ,حرم ,مدافع ,فاطمه ,مدافع حرم ,حرم مهدی ,شهید مدافع ,مهدی طهماسبی ,وصیت‌نامه شهید ,بی‌بی فاطمه معصومه ,همسایه بی‌بی فاطمه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امام زمان سخن کارشناس اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها نوین موزیک قفل الکترونیک جلوه های قرآنی ابزار گرافیک سیستم اطلاع رسانی چاپار kinsrangwarmdu attack on titan