محل تبلیغات شما

فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: 

شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت

Image result for ‫شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی‬‎Image result for ‫شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی‬‎

شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی، یکی از جوانان غیور و پرشور خمینی شهر بود که 10 دی سال 1394 در نبرد با تکفیری‌ها و داعشی‌ها در جبهه‌های سوریه و در دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) به شهادت رسید.
آن‌طور که همسر شهید کاظمی تعریف می‌کند، این شهید درباره پیش‌بینی آیت‌الله بهجت از شهادتش گفته بود: من قبل از ازدواج، زمانی که درس طلبگی می‌خواندم، خواب عجیبی دیدم. رفتم خدمت آیت‌الله ناصری و خواب را برای ایشان تعریف کردم. ایشان از من خواستند که در محضر آیت‌الله بهجت حاضر شوم و خواب را برای وی تعریف کنم. وقتی به حضور آیت‌الله بهجت رسیدم، نوید شهادتم را از ایشان گرفتم.» البته او هیچ‌گاه خواب خود را برای هیچ فرد دیگری تعریف نکرد و این معما با شهادت وی مکتوم ماند.

فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی:  همیشه حق و باطل در پیکار و جنگند و در همه حال حق را بگویید و عمل کنید و از باطل رویگردان باشید. این اصل بصیرت است که باید در خود تقویت کنید تا این دو مخلوط نشوند و فتنه به وجود نیاید. در فتنه‌های آخر‌امان و فتنه‌های سال 78 و 88 با اینکه افراد خوبی نیز بوده‌اند ولی به دلیل عدم بصیرت گمراه می‌شوند و خود را از صف مردم و ولی فقیه جدا می‌کنند و تنها گمراهی و حقارت نصیب آنها می‌شود.
Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

شهید ,آیت‌الله ,حرم ,بهجت ,خواب ,مدافع ,آیت‌الله بهجت ,حرم عبدالمهدی ,مدافع حرم ,شهید مدافع ,فرازی از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویزای استرالیا اولین موسسه "بادکنک آرایی""Balloon" در ایران johnposbevous .: عــــمــــــــران ســـــہ :. جغرافیای فرهنگی Cultural Geography آشپزی آسان وبلاگ فیلم و سینما Sandra's life باشگاه هیربد 10 فقط و فقط وجود پاک تو...