محل تبلیغات شما
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم سجاد زبرجدی :

قهرمانی که پهلوان شد

Image result for ‫شهید مدافع حرم سجاد زبرجدی‬‎

امروز سومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم سجاد زبرجدی است. او از شهدای دهه هفتادی جبهه مقاومت بود که آگاهانه پا در این میدان نهاد و عاشقانه به شهات رسید. شهید زبرجدی، متولد 19 بهمن سال 1370 بود؛ از همان دوران کودکی به ورزش علاقه داشت و در کنارموفقیت در تحصیل و فعالیت در سپاه، ورزش رزمی را هم دنبال کرد و در رشته هاپکیدو به مقام قهرمانی رسید. وی که جانش از عشق به شهادت سرشار بود، برای دفاع از حرم آل‌الله راهی سوریه شد. در مجموع سه مرتبه به سوریه رفت و سرانجام هفتم مهر سال 1395 به آرزوی خود دست یافت و در 25 سالگی به شهادت رسید.
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم سجاد زبرجدی : دعا می‌کنم تا هرکسی لیاقت داشته باشد شهید شود. خداوند سریع‌الاجابه است، پس اگر می‌خواهید این دعا را برای شما انجام دهم شما هم من را با خوشی یاد کنید. همه ما همدیگر را در آخرت زیارت می‌کنیم. یکی با روی ماه و یکی با روی سیاه، ان‌شاءالله همه با روی ماه باشیم و سلام را به امام زمان(عج) بفرستید تا رستگار شوید. خواندن فاتحه و یاد شما بسیار موثر است برای من، پس فراموش نکنید و از من راضی باشید. همه شما را به جان حضرت زهرا(س) قسم می‌دهم که من را فراموش نکنید و یادم کنید، من هم حتما شما را یاد می‌کنم. نگذارید شیطان باعث جدایی ما بشود.»

Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

شهید ,حرم ,زبرجدی ,سجاد ,مدافع ,یاد ,مدافع حرم ,سجاد زبرجدی ,شهید مدافع ,حرم سجاد ,و در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رفیق بی کلک تقویم فرهیخت: رصدگاه رویدادها و رویکرد بین المللی مشهد beilbumorre sosenhire Jose's collection آینه دکوری جدید کار و فناوری دوره متوسطه اول جشنواره های کاریکاتور reucemmasus نماز اوج بندگی