محل تبلیغات شما
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم حسن غفاری :

آرزوی شهادت با زبان تشنه

Image result for ‫شهید مدافع حرم حسن غفاری‬‎Image result for ‫شهید مدافع حرم حسن غفاری‬‎
شهید مدافع حرم حسن غفاری، 21 شهریور سال 61 متولد شد. وی که خادم حرم حضرت عبدالعظیم حسنی‌(ع) بود، پس از چندین مرتبه اعزام به سوریه در تاریخ اول تیرماه ۱۳۹۴ به شهادت رسید.
از وی خاطرات تکان‌دهنده‌ای ذکر شده است. از جمله این خاطره از همسرش شهید: همیشه می‌گفت دوست دارم با زبان روزه و تشنه‌لب مثل آقا اباعبدالله شهید شوم و اگر فرصتی باشد با خون خودم بنویسم ‌قائدنا ‌ای‌» و از طرفی می‌گفت: دوست دارم چهره من را غیر از این که حالا هستم ببینید، و سفارش می‌کرد اگر من شهید شدم نگذار بچه‌ها صورت من را ببینند. همان شد که حسن می‌خواست، با زبان روزه، و بر اثر خمپاره شهید شدند که از صورتش چیزی باقی نمانده بود. شش روز بعد از اعزام شهید شد‌، پنجم رمضان سال 94. در این مدت دو مرتبه تماس گرفت، دفعه اول سلام و احوالپرسی کرد.دفعه دوم که تماس گرفت، خیلی خوشحال بود، فقط می‌گفت: خانم برایم دعا کن، دعا کن به آرزویم برسم، و دو روز بعد به آرزوی چندین و چند ساله‌اش، به شهادت رسید.» همچنین یکی از همکاران شهید غفاری، روایت کرده که قبل از اعزام آخر، خودش عکس اعلامیه شهادتش را انتخاب کرده بود. پس از شهادتش، همان عکس را روی بنرها زدیم.
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم حسن غفاری : ای معبود من! از تو خواهش و تمنا دارم به جای بهشت که آرزوی همه باشد، به من نوکری و غلامی آقا سیدالشهدا(ع) را بدهی.
Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

شهید ,حرم ,حسن ,شهادت ,آرزوی ,زبان ,مدافع حرم ,حرم حسن ,شهید مدافع ,با زبان ,فرازی از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Patrick's site Melissa's site pufleroma طرفداران لارا کرافت و توم ریدر هدایت عشق ... به یـــــاد او چشم استاد ... ماسین عروس و گل عروس ارتودنسی possorttuka