محل تبلیغات شما
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مهدی ایمانی:

از شهدا شرمنده‌ام

Image result for ‫شهید مدافع حرم مهدی ایمانی‬‎

شهید مدافع حرم مهدی ایمانی فردویی سال 1362 متولد شد. وی از خادمان آستان مقدس فاطمی‌(س) بود. عشق مهدی ایمانی به اهل‌بیت و روحیه ظلم‌ستیزی‌اش یک طرف، شهادت باجناقش قاسم قریب در سوریه نیز از طرف دیگر باعث شد تا به صف مدافعان حرم بپیوندد. وی بعد از دو بار رفتن به سوریه و بازگشت به وطن، به همسرش این چنین می‌گفت: دیگر دست خودم نیست؛ باید باز هم بروم.» به این ترتیب، 24 رمضان سال 1394 به آرزوی خودش دست یافت.

فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مهدی ایمانی: از شهدا شرمنده‌ام خیلی دیر به درک حقیقت وجودشان پی بردم از خداوند متعال و حضرات معصومین و شهدا ممنونم که به‌گریه‌های شبانه این حقیر جواب دادند و من را به عنوان مدافع حرم حضرت زینب سلام‌الله‌علیها و حرم دختر سه ساله امام‌حسین‌علیه‌السلام برگزیدند و حال که صهیونیست خونخوار، آمریکای جنایتکار و سعودی خیانتکار قصد براندازی حرم‌های اهل‌بیت را دارند و با حمله ناجوانمردانه و وحشیانه به ن و فرزندان و طفل‌های شیرخواری که هیچ پناهی ندارند قصد کشور‌گشایی دارند. این وظیفه را برخود دیدم که به کمک این مردم بی‌گناه و دفاع از حرم اهل بیت بروم و از حضرت زینب و خانم رقیه ممنونم که به من حقیر لیاقت حضور را دادند و به مدد ایشان ما با عزت، پیروز و سربلند می‌شویم.»

Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

حرم ,ایمانی ,مدافع ,مهدی ,شهید ,شهدا ,مدافع حرم ,مهدی ایمانی ,شهید مدافع ,حرم مهدی ,وصیت‌نامه شهید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خدمات فنی دلفان سرویس فرنین مدلز addisfaicomp Bệnh Xương Khớp taiflamomme rireftafi sihatcifi گروه فناوری آموزشی استان کردستان genisicktruc کتابدارِ اطلاع ‏رسان