محل تبلیغات شما

فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مرتضی بصیری‌پور :

به آرزویش رسید

Image result for ‫شهید مدافع حرم مرتضی بصیری‌پور‬‎

Image result for ‫شهید مدافع حرم مرتضی بصیری‌پور‬‎

شهید مرتضی بصیری‌پور، نخستین شهید مدافع حرم استان خراسان جنوبی است. این شهید سال 1365 در بیرجند متولد شد. وی  از نیروهای سپاه انصارالرضای استان خراسان رضوی
بود که 20 فروردین سال 1394 در درگیری با تروریست‌های تکفیری در دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. همسر شهید بصیری‌پور درباره او می‌گفت: آقا مرتضی بسیار خوش اخلاق بود و تا جایی که در توانش بود به هرکسی که نیاز به کمک داشت کمک می‌کرد و برایش فرقی نداشت که آشنا باشد یا غریبه هدفش کمک به مردم بود. آقا مرتضی عاشق ولایت و مقام معظم رهبری بود و به‌شدت سخنرانی‌های رهبر انقلاب را پیگیری و گوش می‌داد و بسیار زیاد نسبت به مقام معظم رهبری تعصب داشت. همسرم همیشه از همان اول که عضو سپاه شده بود برای رفتن به سوریه میل و علاقه داشت و همیشه به حال شهدا غبطه می‌خورد، زندگینامه شهدا را مطالعه می‌کرد و همیشه با لبخند به من می‌گفت: من هم باید روزی بروم و از حرم اهل‌بیت دفاع کنم»، بالاخره رفت و به آرزوی خودش رسید.
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مرتضی بصیری‌پور :خدمت پدر و مادر عزیزم؛ بنده را امیدوارم که حلال کنید که شاید و بدون شاید پسر خوبی برایتان نبوده‌ام. اگر احتیاطا برایم اتفاقی افتاد بدانید که به هیچ عنوان نباید برایم ناراحت باشید زیرا که اگر ان‌شاءالله به مقام شهدا که البته بس مقامی است بزرگ برسم خداوند به من لطف کرده است و بدانید که شهدا زنده‌اند. دوستتان دارم.»

Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

شهید ,حرم ,مرتضی ,بصیری‌پور ,مدافع ,شهدا ,شهید مدافع ,مدافع حرم ,مرتضی بصیری‌پور ,فرازی از ,وصیت‌نامه شهید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجمن هم وابستگان گمنام استان اصفهان(کدا)Co-Dependen Anonoymous)-CoDA) سیپیده قرعه کشی آنیکال ماهان sedetena Mary's game nuyhaltoolbman تحقیق دانشگاه reaviwhitma Hugo's receptions