محل تبلیغات شما
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم رضا عادلی:

خدایا! از عمر من بگیر و به عمر رهبرم بیفزا

Image result for شهید مدافع حرم رضا عادلی

شهید مدافع حرم رضا عادلی، 10 اردیبهشت سال 1368 در اهواز متولد شد و 12 بهمن سال 1394 در سوریه به شهادت رسید.
خواهر شهید مدافع حرم رضا عادلی، در مصاحبه‌ای با رومه کیهان گفته بود: داداش رضای ما همیشه می‌گفت خدایا از عمر من بگیر ولی به عمر رهبرم و حاج قاسم اضافه کن. وقتی از حاج قاسم صحبت می‌کرد حس غرور و افتخار می‌کرد. دنبال حاج قاسم عزیزمان زیاد گشت، مثل یک عاشق دنبال معشوق از عراق تا سوریه؛ اما موفق نشد حاجی را ببیند، حتی یک روز قبل از شهادت رفت و دوباره تمام گردان‌ها را گشت که شاید آمده باشند؛ ولی حاجی نیامده بود.
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم رضا عادلی: آن شب به همرزمش، حاج آقا رهبر وصیت می‌کند که اگر من شهید شدم و حاج قاسم رو دیدید سلام من را بهشون برسونید و بگید خیلی دنبال انگشتر شما بودم، انگشتر رو واسه خانواده‌ام بفرستید.» عملیاتی که داداش رضا در آن شهید شدند آغاز آزادسازی دو شهر شیعه‌نشین نبل و اهرا بود. حاج قاسم بعد از شهادت داداش رضا و تعدادی از همرزمانش برای ادامه عملیات می‌رود که خیلی از بچه‌ها به حاج قاسم اصرار می‌کنند که در عملیات حضور داشته باشند تا انتقام خون همرزمانشان را بگیرند، حاجی هم موافقت می‌کنند. همانجا وصیت داداش رضا را به ایشان می‌گویند و سردار هم انگشتر را همراه یک نامه به سردار گرجی‌زاده می‌دهند و ایشان هم آنها را برای ما می‌آورند و این بهترین و دوست داشتنی‌ترین هدیه‌ای بود که ما دریافت کردیم.»
Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

رضا ,شهید ,حاج ,قاسم ,عمر ,حرم ,حاج قاسم ,حرم رضا ,شهید مدافع ,مدافع حرم ,من بگیر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ovtardiasec مدیریت، استراتژی، بازاریابی Karen's life وبلاگ دکتر محمدرضا یوسفی پایگاه اطلاع رسانی لاشارwww.lasharnews.ir دانلود فیلم , دانلود فیلم خارجی, دانلود فیلم دوبله فارسی, پیس کمپ همسفران مهر فیلم سوپر20016 شاتل موبایل **سلام بر زندگی**