محل تبلیغات شما
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم علی جمشیدی:

شیدای راه حق

Image result for شهید مدافع حرم علی جمشیدی
شهید مدافع حرم علی جمشیدی، یکی از شهدای عملیات خان طومان در اردیبهشت سال 1394 بود. شهیدی از دیار مازندران و زاده شهرستان نور که جوانی خود را صرف ترویج فرهنگ و شهادت کرد و مزد زحماتش، فدا شدن در راه حرم زینب(س) و پیوستن به خیل شهدا بود.
یکی از ویژگی‌های شهید جمشیدی، تسلط وی بر ادبیات و قلم زیبا و شیوایش بود. او غرق در عشق به حقیقت و شیدای راه حسین(ع)، 
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم علی جمشیدی:مدتی است دلتنگ حرم شده‌ام، بدجوری دلم هوای حرم بی‌بی دارد.مدتی است قلبم پاهایم را به حرکت درمی‌آورد و به‌سوی حرم می‌برد؛ اگر لایق بودم مرا بپذیر این بنده رو سیاه را.در پایان؛ خوش ندارم این شادمانی را با لباس‌های سیاه و غمگین ببینم، غم اگر هست برای بی‌بی‌جان حضرت زینب کبری(س) هست، برای اربابمان اباعبدالله‌الحسین(ع) است و اگر دلتان گرفته روضه ایشان را بخوانید که منم دلم برای روضه ارباب و خانم جان تنگ است…[برخی از] مردم این زمانه ما را سرکوب می‌کنند که کجا می‌روید و برای چه کسی می‌جنگید؟ اما آنان غافلند که ما خود نمی‌رویم، گویی ما را صدا می‌زنند، قلبمان پایمان را به حرکت وا می‌دارد، جز اینکه دختر علی(ع) و سه ساله امام حسین(ع) بر روی اسم ما مهر شهادت زده‌اند، من جوابی جز این ندارم که خون ما رنگین‌تر از قاسم و علی‌اکبر حسین علیه‌السلام نیست.»
Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

حرم ,علی ,شهید ,راه ,ع ,مدافع ,مدافع حرم ,شهید مدافع ,حرم علی ,وصیت‌نامه شهید ,علی جمشیدی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

beilbumorre آموزش زبان آلمانی . ❤_¸¸_✿سرخ پوشان❤_¸¸_✿ Benjamin's style صبایی موزیک وبلاگ نمایندگی ابن سینا ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ طراحی سایت، طراحی قالب سایت ، تبدیل psd به html آموزشی و پزشکی