محل تبلیغات شما

فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم سیدسجاد روشنایی:

باید پاسخگوی خون شهدا باشیم

Image result for شهید مدافع حرم سیدسجاد روشنایی

Image result for شهید مدافع حرم سیدسجاد روشنایی

شهید مدافع حرم سید سجاد روشنایی، فرمانده گردان سوم امام حسین(ع) لشکر۱۷علی‌بن ابی‌طالب(ع) استان قم بود. این شهید از لشکر فاطمیون به سوریه اعزام و با اسم مستعار سید‌عباس مدت ۳۷ روز در سوریه در مقابل گروه‌های تکفیری و داعشی مبارزه کرد. وی ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ در عملیات آزادسازی نبل و اهرا به شهادت رسید. از این شهید مدافع حرم دو دختر دو قلو به یادگار مانده است.
  فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم سیدسجاد روشنایی:ای برادران و خواهران گرامی من، بدانید كه من به اختیار و داوطلبانه به جنگ با دشمنان اسلام رفته‌ام این جنگ، جنگ كفر با اسلام عزیز است و تا روزی كه خداوند به بندگان صالحش وعده داده است ادامه خواهد داشت. این زندگی چند روزه دنیای زر و زور و تزویر برای سیاه نمودن چهره اسلام عزیز و رحمانی و ناب محمدی دست به دست هم داده‌اند. بر ما فرزندان سیدعلی ‌ای تكلیف است كه جان ناقابل خود را فدای اسلام عزیز كنیم تا بلكه با جان ناقابل خود بتوانیم برای اسلام عزیز ذره‌ای خدمت كنیم و اما سخنی با كسانی كه با رهبر عزیزمان فاصله گرفته‌اند و. ای یاران دیروز و آشنایان غریبه شده به گوش باشید كه فردای قیامت باید جوابگوی خون شهدا و امام شهدا باشید. مگر نشنیدید كه امام خمینی(ره) آن معمار كبیر انقلاب فرمود چه من در میان شما باشم و نباشم نگذارید این انقلاب و كشور به دست نااهلان بیفتد به خود بیایید و توبه كنید.»

Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

كه ,شهید ,اسلام ,حرم ,مدافع ,عزیز ,مدافع حرم ,شهید مدافع ,اسلام عزیز ,خون شهدا ,سیدسجاد روشنایی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ورزش بانوان اطلاعات جامع یاحــــــــــسین ciorecoora etmonazi ¤°´¯`°¤ _¸ Y 2003 ¸_¤°´¯`°¤ پایگاه اموزشی .فن آوری عرصه دیجیتال درهم کالا خدمات برق صنعتی الکتروتیک دانلود فیلم ایرانی جدید