محل تبلیغات شما
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم علی شاه سنایی : 

شهادت لباس تک سایز است

شهیدعلی شاهسنایی (@Shahidshahsanai) | Twitter

برخی از شهدای مدافع حرم به خاطر نحوه شهادت یا زندگی خودشان مشهور شده‌اند. اما برخی دیگر، وصیت‌نامه‌هایی خواندنی و قابل تأمل دارند که گویای روح بزرگ و آسمانی آنهاست. شهید مدافع حرم، علی شاه سنایی یکی از آنهایی است که وصیت نامه‌اش قلوب را متحول می‌سازد. وی متولد ۱۳۶۴ از نیروهای لشکر ۱۴ امام حسین علیه‌السلام بود که به صورت داوطلبانه برای دفاع از حرم عقیله‌ بنی هاشم عازم سوریه شد و به شهادت رسید.
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم علی شاه سنایی : شهادت لباس تک سایزی است که ما باید با اعمال و رفتار و اخلاص، خود را اندازه آن کنیمخدایا امید آن دارم که سرخی خونم، سیاهی گناهانم را غسل دهد و پاک شدن از گناه موجب آن شود که در جمع شهدای اسلام سر افکنده نباشمای مردم اینجانها از خودمان نیست، آن را خداوند تبارک و تعالی به ما داده و روزی هم از همه می‌گیرد. پس اگر این بدنها برای مرگ آفریده شده است که چه بهتر که انسان در راه خدا کشته شود به شما سفارشی می‌کنم به پیروی از ولایت فقیه و گوش دادن و عمل بی‌قید و شرط به فرمایشات ایشان و احترام به پدر و مادر که خیلی به گردن ما حق دارند، خواندن زیارت عاشورا، من خود هر صبح و شام زیارت عاشورا را می‌خواندم، نتیجه آن را در زندگی دیدم.»

Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

مدافع ,حرم ,شاه ,سنایی ,شهید ,علی ,شهید مدافع ,علی شاه ,شاه سنایی ,مدافع حرم ,فرازی از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبسایت رسمی دانلود انواع فایل و مقاله های کم یاب در سطح کشور دانستنی های جنسی و زناشویی uninenan recanethy عکس های ماشین اسپورت و خفن مطالب وبلاگی camisetas de futbol baratas con alta calidad por internet سازهLSF+سازه ال اس اف+ویلای پیش ساخته brokmariken فروشگاه اینترنتی روبینیا گاردن