محل تبلیغات شما
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عمار بهمنی :

دوست داشتم مرگم را خودم انتخاب کنم 

دوست داشتم مرگم را خودم انتخاب کنم/ شهیدی که قرار بود داماد شود

امروز چهارمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم عمار بهمنی» است؛ شهیدی که در هنگام شهادت ۳۱ سال داشت و مادرش قصد داشت پس از بازگشت از سوریه، او را داماد کند.
شهید بهمنی که اواخر اسفند سال ۱۳۹۴ به صورت داوطلبانه برای مبارزه علیه تروریست‌های تکفیری عازم سوریه شده بود، حدود یک ماه بعد در روز ۲۴ فروردین سال ۱۳۹۵ در راه دفاع از حرم اهل‌بیت‌(ع) با گلوله‌ای که از سوی تکفیری‌ها به سر وی اصابت کرد، در منطقه حلب سوریه به شهادت رسید.
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عمار بهمنی : اکنون که این وصیت نامه را می‌نویسم دلم تنگ است ، دلم تنگ خانواده مخصوصاً آبجی عزیزم زهرا جان. از مادرم می‌خواهم که خبر شهادت من را شنید هرگز از پدرم دلخور نباشد که رضایت داد در این راه قدم بردارم. چون میل خودم بود و خیلی دوست داشتم مرگم را خودم انتخاب کنم و چه مرگی بهتر و بالاتر از شهادت و جهاد در راه حرم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س)‌، از پدرم و مادرم عاجزانه می‌خواهم که مرا حلالم کنند و دعایم کنند.پدر و مادر و خانواده عزیزم.اگر خبر شهادت من را شنیدید صبور باشید و بر من‌گریه نکنید و بر حسین(ع) و حضرت زینب(س) و اهل بیت و مصیبت‌هایشان‌گریه کنید ، بنده جان ناقابلی در راه اسلام داده‌ام ، اما حسین(ع) نه تنها جان خود بلکه تمام اهل‌بیتش را فدای دین و جهاد در راه خدا کرد. دعا کنید و شاد باشید که خداوند پسرتان عمار را انتخاب کرده و خوشحال و سربلند باشید.»

Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

حرم ,شهادت ,شهید ,راه ,مدافع ,بهمنی ,مدافع حرم ,در راه ,شهید مدافع ,داشتم مرگم ,مرگم را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

saicredultau پونی کافه آموزش آنلاین زبان روسی وبلاگ آموزشی طراحی و ساخت سایت حرفه ای epinazret دانلود کارتون رایگان cocinesla ✘دنیــ ـ ـ ـای جـــــذب✘ حیاط خلوت پاریس نیوز