محل تبلیغات شما
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم سجاد دهقان:

امان از بی‌بصیرتی!

شهید مدافع حرم سرگرد پاسدار سجاد دهقان در تاریخ 11 اردیبهشت 1362 در شهرستان کازرون چشم به جهان گشود. وی در تاریخ 16 بهمن 1394 طی عملیات آزادسازی نبل و اهرا منطقه حلب سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. همسر شهید دهقان در مصاحبه‌ای گفته بود: از حقوقی که داشت برای انجام کارهای خیر هزینه می‌کرد. در انجام مسئولیت بالاترین دقت عمل را داشت. یکی از دلایلی که سجاد خودش را به جمع شهدای حرم بی‌بی رساند، اخلاص و پاکی‌اش بود. بسیار با خلوص نیت کار می‌کرد. بارها به خودم می‌گفتم: خدایا شکرت که بنده‌ای به این خوبی آفریدی. همسرم بسیار شیفته اهل بیت بود. ارادت ویژه‌ای به حضرت زهرا(س) داشت در نهایت هم مثل او به شهادت رسید.»

فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم سجاد دهقان: مرا در کنار مادرم درصورتی که ممکن باشد دفن کنید.بر روی سنگ مزارم بنویسید.سه ساله رسول الله را دق دادند.آل الله را به مجلس شراب بردند. امان از بی‌بصیرتی .مادر پهلو شکسته غریب مدینه آمدیم که مدافعت باشیم. امیدوارم که هر کسی در هر کجای دنیا حقی از من به گردن دارد مرا حلال کند. از همسر عزیزم هم متشکرم امیدوارم که مرا حلال کند و من هر حقی را داشتم به خداوند بخشیدم که هر کس که خداوند از او در گذرد چه کسی می‌تواند از او نگذرد و هر کسی که خداوند از او نگذرد چه کسی می‌تواند از او بگذرد.»
خرید گل لاله هلندی , نحوه مراقبت و نگهداری گل لاله | VIP Shop

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

سجاد ,حرم ,دهقان ,شهید ,کسی ,مدافع ,مدافع حرم ,شهید مدافع ,از او ,سجاد دهقان ,از بی‌بصیرتی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

provlighharas restdidisnalb Wayne's notes انواع پروژه فایل اکی 4 فروش آنلاین مبل با کیفیت بالا و قیمت پایین آیت الهی Zachary's life قیمت انواع چاپ بک لایت یا پشت نور شاتل موبایل دزفول - آرامگاه یعقوب لیث صفاری