محل تبلیغات شما
فرازی از وصیت‌نامه سردار شهید علیرضا عاصمی»: 

امتحانات الهی یکی پس از دیگری اجرا می‌شود
شهید علیرضا عاصمی» سال ۱۳۴۱ در کاشمر دیده به جهان گشود. او بیش از 72 ماه در اکثر عملیات‌ها با مسئولیت‌های مختلف از خط‌شکن تا فرمانده ایفای نقش كرده است.

وی دارای تخصص در گروه تخریب بود و با چاپ کتاب‌هایی در زمینه جنگ و خنثی کردن مین و انفجار و. در زمینه آموزش همرزمانش گام‌هایی  به یادماندنی برداشته است. در ضمن او فرماندهی تخریب قرارگاه‌های خاتم کربلا و نجف را نیز بر عهده داشت. سرانجام علیرضا» در 13 دی ماه 1365 در سن 24 سالگی و در حالی که عضو شورای فرماندهی و مسئول گردان تخریب تیپ ویژه پاسداران بود به همراه همرزمانش در حال خنثی‌‌سازی بمب‌های فرو ریخته شده توسط هواپیماهای عراقی در باختران به شهادت رسید. او هم اكنون در کنار آرامگاه شهید مدرس در جوار مزار برادر شهیدش در کاشمر آرمیده است.
  فرازی از وصیت‌نامه سردار شهید علیرضا عاصمی»:  مادر و پدر عزیزم مواظب باشید که امتحانات الهی، یکی پس از دیگری اجرا می‌شود و این ما هستیم که باید از خدا بخواهیم که لحظه‌ای ما را به خودمان وا نگذارد. شاید یکی از علل آمدن من به جبهه همین بود که نخواستم خودم را فدای خودخواهی و خودبینی‌های بعضی بکنم و با آمدن به جبهه از لجنزاری که بعضی سودجویان و فرصت‌طلبان در شهر درست کرده بودند و زندگی را در خوب خوردن و خوب زندگی کردن می‌دیدند، بیرون آمدم و در محیطی الهی و خدایی قرار گرفتم که دیگر کسی برای مقام و منصب کار نمی‌کند و معیار برتری، همان (ان اکرمکم عند الله اتقیکم) هست و چیزی که در اینجا معنی ندارد، مسئله من و تو است که همه ما هستیم و ید واحد.

Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

,شهید ,عاصمی» ,علیرضا ,یکی ,پس ,شهید علیرضا ,علیرضا عاصمی» ,پس از ,از دیگری ,دیگری اجرا ,شهید علیرضا عاصمی»

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سه تار مدیریت و اخلاق muttsimensca Lucinda's style Tizo Borandeh عشــقـــــــ چیــــستــــ ؟؟؟ پادگان جوادنیا قزوین #خاطرات خدمت سربازی انجام پروژه‌های دانشجویی برای مهندسی مکانیک فروشگاه اینترنتی Whatever