محل تبلیغات شما
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم محمد جاودانی:

سیره عملی امام حسین(ع) را الگو قرار دهید

شهید مدافع حرم محمد جاودانی، متولد سال ۱۳۶۷ در مشهد مقدس بود. تا مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت تحصیل کرد اما سیره و عمل شهدا را الگوی خود قرار داد؛ همیشه زندگینامه شهیدان را مطالعه می‌کرد، در اردوهای جهادی حضور می‌یافت و در پیاده‌روی اربعین شرکت می کرد. با ظهور گروه‌های تکفیری در منطقه، لباس رزم پوشید و به صف مدافعان حرم پیوست. محمد جاودانی سرانجام پس از مجاهدت‌های فراوان در راه دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) در عراق و سوریه همزمان با شب عاشورای سال 1396 در تدمر» سوریه به دست داعش به شهادت رسید.
فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم محمد جاودانی:بنده حقیر کوچک‌تر از آنم که نصیحت کنم اما به همه برادران و خواهران خود وصیت می‌کنم پیرو ولی فقیه زمان باشید و بدانید این انقلاب با هزینه‌های فراوان به دست ما رسیده است و راه نجات فقط پیروی از امام ‌ای می‌‌باشد. بروید و وصیت شهیدان راه حق و سیره عملی آنان علی‌الخصوص سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه‌السلام را مطالعه کنید و الگوی خود قرار دهید. سفارش می‌کنم به زیارت عاشورا و مداومت بر روضه امام حسین علیه‌السلام که در آن برکات فراوانی است و بنده حقیر هرچه دارم از آن دارم و بس. از همه برادران و خواهران طلب عفو و حلالیت می‌کنم و همچنین از خداوند می‌خواهم گناهان، خطاها و کوتاهی‌ام در انجام تکلیف را به رحمت واسعه خودش ببخشد.»

Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

محمد ,حرم ,امام ,حسین ,سیره ,جاودانی ,محمد جاودانی ,امام حسین ,مدافع حرم ,حرم محمد ,شهید مدافع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویکی پدیا perlersmalpstam منتقل شد! وبلاگ چت روم camamasco . travimrifar1973 quiprivunaf مکس نیوز پورتال جامع شامل خبر، سرگرمی، جایی برای بارش...