محل تبلیغات شما

فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم نادر حمید:

یار صمیمی حاج قاسم

سربازان سردار سلیمانی (12)؛ شهید نادر حمیدشرح شهادت پرافتخار سه شهید مدافع حرم خوزستانی/ شهید حسونی قبول .

امروز سی و ششمین سالگرد تولد شهید مدافع حرم نادر حمید است. وی دوم شهریور سال 1363 در اهواز متولد شد. در کتاب سربازان سردار» درباره شهید حمید آمده است: حاج قاسم سلیمانی، انگشتری از جانب آیت‌الله ‌ای‌(مدظله العالی) برای ایشان هدیه آورده بود و رابطه خوبی با هم داشتند شهید حمید خستگی نمی‌شناخت و همین ویژگی‌اش نظر مسئولان را هم جلب کرده و توانسته بود با مسئولانی مثل سردار سلیمانی ارتباط مستمر داشته باشد. مدیریت و فعالیت‌های شهید نادر حمید مشخصه بارزی بود که او را از دیگر دوستانش متمایز ساخته بود. وقتی ایشان می‌دید سردار سلیمانی با این سن و سال و مشغله شب و روز مشغول کار کردن است از شیوه رفتار و کارش الگو می‌گرفت.» این بسیجی خوزستانی مدافع حرم در مهرماه سال 94 در دفاع از حریم اهل بیت(ع) در منطقه قنیطره سوریه، نقطه صفر مرزی با رژیم ‌اشغالگر قدس در حین انجام ماموریت دچار جراحت شد و پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان به شهادت رسید.

فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم نادر حمید: اگر لایق ‌شهادت شدم و بنا شد تصویری از من منتشر شود این جمله را کنار ‌تصویر من بنویسید: اى خدایى که به بندگان  احسان مى‌کنى. بنده گنهکار به در خانه تو آمده . و تو امر کرده‌اى که نیکوکار از گناهکار بگذرد . تو نیکوکارى و من ‌گناهکار . به حق محمد و آل محمد رحمت خود را . بر محمد و آل محمد بفرست و از بدی‌هایى که مى‌دانى از من سر زده بگذر!»

Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

شهید ,حمید ,حرم ,مدافع ,نادر ,محمد ,مدافع حرم ,نادر حمید ,شهید مدافع ,حرم نادر ,وصیت‌نامه شهید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آپدیت نود 32 - آپدیت رایگان نود 32 - دانلود آپدیت نود 32 - آپدیت روزانه نود32 - چدیدترین آپدیت نود 32 nvesnabrioupan iranvanak دکتر دارابی-روان شناس بالینی-تلفن 44030719 شهر دهق Judith's memory عربی متوسطه اول (عارفی) راز دل من sarvar nosrati tinforssurhou