محل تبلیغات شما

فرازی از وصیت‌نامه شهیدعلی عرب نصرت‌آبادی:

یاد یک شهید از قاسم سلیمانی

Image result for ‫شهیدعلی عرب نصرت‌آبادی‬‎Image result for ‫شهیدعلی عرب نصرت‌آبادی‬‎

شهید علی عرب نصرت‌آبادی» یکم تیر 1349 در روستای شاه جهان آباد از توابع شهرستان زرند به دنیا آمد. تا پایان مقطع ابتدایی درس خواند، به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. دهم تیر 1365 در مهران بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. مزار وی در گار شهدای زادگاهش واقع است.

وی در بخشی از وصیت نامه‌اش، از رادمردی و اخلاص سپهبد شهید قاسم سلیمانی در دوران دفاع مقدس یاد کرده است.

فرازی از وصیت‌نامه شهیدعلی عرب نصرت‌آبادی: این سرزمین مقدس تاثیر عجیبی بر من گذاشت و حال و هوای دیگری پیدا کردم، خصوصا هنگام خواندن دسته‌جمعی دعاهای توسل، کمیل و ندبه و زیارت عاشورا که هرچه داریم از عاشورا است و متوجه شدم که بیشتر بایست زیارت عاشورا را بخوانم و هرچه فکر کردم دیدم جز کار برای خدا و خالص شدن  در راه دین چیزی در این دنیا فایده ندارد. این وصیت‌نامه را در حالی می‌نویسم که عده‌ای اجنبی‌پرست خائن و مزدور وابسته به ابرقدرتها، افراد و نیروهایشان را در خاک ما مستقر کردند و در جای دیگر روی تابلویی می‌بینم که نوشته ما برای ادای تکلیف می‌جنگیم و می‌بینم که براستی مردانی غیور همچون قاسم سلیمانی» که فقط برای لبیک گفتن به ندای رهبرشان و خدا می‌جنگند وچندین بار خودم او را با چهره خاک‌آلود ولی محکم دیده‌ام.»

Image result for ‫گل لاله‬‎

۲۲۸ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم وحید نومی گلزار: شهادت در ظهر عاشورا ۱۳۹۸/۰۹/۰۱

۲۲۷ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم عبدالمهدی کاظمی: شهیدی که از آیت‌الله بهجت نوید شهادت گرفت ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

۲۲۶ - فرازی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم مسعود عسگری: شوق پرواز ۱۳۹۸/۰۷/۰۹

عرب ,شهید ,وصیت‌نامه ,قاسم ,سلیمانی ,نصرت‌آبادی ,قاسم سلیمانی ,شهیدعلی عرب ,عرب نصرت‌آبادی ,وصیت‌نامه شهیدعلی ,از وصیت‌نامه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

John's collection ewunohsa دختر عشق crosilicad Joseph's blog maillot de foot pas cher chine Juanita's collection ....:::: دهه شصتی ها - نوستالژی ::.... ciorecoora دانلود تم و پس زمینه زیبا گوشی